укр рус
Бизнес каталог Украина - GBC

GRAN PRI CLUB

Про нас

Нічний клуб GRAN PRI CLUB, клуб Чернівці

Ресторан, караоке-бар та нічний клуб - це все

в ресторанно-розважальному комплексі  

GRAN PRI CLUB в м. Чернівці

      Ми раді вітати Вас в ресторанно-розважальному комплексі GRAN PRI CLUB в м. Чернівці, де ми об'єднали всі види відпочинку (ресторан, караоке, нічний клуб) в одному прекрасному місці. Під одним дахом тут Ви знайдете все необхідне для хорошого, а саме головне якісного відпочинку для себе, своїх друзів або для своєї сім'ї. Ресторанно-розважальний комплекс GRAN PRI CLUB - це три абсолютно різні за своєю концепцією зони відпочинку -

Ресторан Granat, розважальний комплекс GRAN PRI CLUB, суші      Ресторан GRANAT, для тих, хто цінує якісний і спокійний відпочинок. Тут в спокійній і затишній обстановці, під хорошу живу музику, Ви зможете чудово відпочити з друзями або родиною.

      Караоке-ресторан ELVIS, стане будинком для тих, хто небайдужий до Караоке-ресторан Elvis Чернывцы, GRAN PRI CLUBвеселим і галасливі вечірки під спів своїх знайомих і друзів. Тільки тут Ви зможете продемонструвати свій талант, який буде гідно оцінений.

      У сocktail dance bar SUNSET Ви відчуєте, нові, досі невідомі відчуття. Сocktail dance bar SUNSET - це зовсім нове бачення нічного клубу в Чернівцях, яке створюється завдяки двом речам: затишною обстановкою і відсутністю танц-полу, як такого. FREE FLOW - ось наша мета, а кругла барна стійка і величезний вибір коктейлів зроблять спілкування ще легше і невимушений.

      Для істинних гурманів Чернівців в нас є спеціальна пропозиція - різноманітне суші-меню на любий смак та гаманець! Тільки найсвіжіші суші та ролли від нашого суші майстра для чернівчан та гостей міста!

Нічний клуб GRAN PRI CLUB, клуб Чернівці      З моменту свого відкриття в Чернівцях, і ось уже протягом двох років GRAN PRI CLUB пропонує своїм відвідувачам лише найкраще. Ми намагаємося щоразу здивувати своїх відвідувачів, як постійних, так і тих, хто прийшов до нас вперше, що б то, що він побачив у нас, змусило повертатися його знову й знову. Незвичайні тематичні вечірки, тільки краща музика, якісне обслуговування, ось далеко не все, що ми пропонуємо Вам.

      GRAN PRI CLUB Чернівці... для тих кому достатньо кращого.

 

Клубна карта GranPri Club


 Стати Почесним гостем Gran Pri Club


      Це коло людей, які цінують власну індивідуальність і поважають особистість інших. Вони знають смак життя і насолоджуються її разнообразіем.Оні вільні.

Як стати учасником програми


      Придбайте улюблені страви в ресторані на суму 300 грн. і наші співробітники нададуть Вам анкету Почесного гостя. Заповніть її і обміняйте на клубну картку з 5% знижкою.